2565

Компанія Гідравлічна імперія спеціалізується на виготовленні шлангів високого тиску. РВТ, що виготовила наша компанія, мабуть, найміцніші шланги, які можна купити в Україні. Італійське обладнання, італійські та чешські комплектуючі та професійний персонал –  гарантія високої якості і довгої служби шлангів, РВТ.

Наша компанія виробляє РВТ на всі види техніки – З ІТАЛІЙСЬКИХ ТА ЧЕШСЬКИХ ЗАПЧАСТИН – армовані шланги металом, багатошарові – ТИСК до 560 bar – маслобензостійкі – ТЕМПЕРАТУРА від -50 до +150 і також промислові шланги для повітря, води, газу, нафтопродуктів тощо. Зручно, швидко, якісно реставруємо і виготовляємо прямо на ваших очах шланги на:
– Гідропідсилювач керма;
– Гідравлічні системи;
– Масло-охолоджувальні системи;
– Системи охолодження;
– Паливні системи;
– З’єднання (фітинги, фланці, хомути);
Чи замислювались ви, скільки коштів втрачаєте, коли рветься шланг? Міцний шланг – робота без простоїв! Гарантія 1 рік. Термін служби до 10 років.
Нижче наведені продукція та послуги, що надає наша компанія.

Продукція:
– Шланги високого тиску (РВТ) і фітинги;
– Рукава промислові;
– Гідравлічні труби і фітинги;
– Швидкороз’ємні з’єднання;
– Хомути і кільця ущільнювачів;
– Захист для шлангів;
– Ніпеля, манометри і перехідники.

Послуги:
– Продаж в роздріб і оптом;
– Збірка і ремонт шлангів для будь-якої техніки і обладнання: для гідравлічних систем для паливних систем для пневматичних гальмівних систем для систем охолодження для ГУР (Гідропідсилювач керма) для авто кондиціонерів для мийних апаратів.