gidravlika 1

Володіючи багаторічним досвідом, компанія Гідравлічна імперія, встановила галузеві стандарти якісного ремонту гідравлічних циліндрів. Ми відомі своїм прагненням задовольнити потреби клієнтів, індивідуальними рішеннями і якістю виготовлення, надаємо повний спектр послуг з ремонту гідравлічних систем, спеціалізуючись на ремонті гідравлічного обладнання, що використовується в ряді галузей промисловості. Завдяки нашому досвіду ми відновлюємо або ремонтуємо гідроагрегати ефективно і за доступною ціною.

Після завершення робіт по ремонту гідроциліндрів, ми ретельно перевіряємо їх, щоб переконатися в якості виконаних робіт і вузол точно працює з максимальною продуктивністю.

Наша мета – зробити так, щоб всі наші клієнти стали довічними клієнтами. Ми хочемо, щоб наша компанія була першою, куди ви звертаєтеся з усіх питань, пов’язаних з ремонтом гідравлічних циліндрів і не тільки. Всі наші досвідчені майстри постійно проходять навчання, щоб не відставати від новітніх методів ремонту гідравліки.

На додаток до усунення несправностей і ремонту вашого гідравлічного агрегату, обов’язковою умовою нашого сервісу є випробування гідроциліндрів на спеціалізованому стенді під максимальним тиском. Ми розуміємо, що поломка важливого гідроагрегату вимагає часу і грошей для вашої компанії, тому надаємо швидкі, якісні та надійні послуги з ремонту гідроциліндрів самого різного призначення.

Якщо гідравлічному агрегату потрібні нові деталі, немає необхідності чекати днями і тижнями, поки вони з’являться. Коли ви вибираєте нашу компанію для ремонтних робіт і сервісного обслуговування, то отримаєте доступ до нашого великого складського інвентарю, та сучасного обладнання, і до персоналу, готового майстерно замінити будь-яку зламану або пошкоджену деталь гідровузла.

    Ремонт Гідравлічних Циліндрів:
  • на різні види сільгосптехніки: трактори, комбайни, сівалки, вантажівки, прес-підбирачі, плуги;
  • для промислового обладнання, суднобудування і добувної промисловості: на навантажувачі, бульдозери, крани, компресори, гідропіднімачів, гідропреси і т. д.

Ремонт циліндрів від малих до великих, будь-яких типів телескопічних багато штокових і одно штокових.