смиролд

Гідравлічні манжети (гідравлічні ущільнення) дуже часто застосовуються в сільському господарстві, машинобудуванні та багатьох галузях промисловості.

Компанія Гідравлічна Імперія пропонує ущільнення, які застосовуються в спецтехніці та промисловому обладнанні: підйомно-транспортному, гірничо-шахтному, сільськогосподарській техніці, кар’єрній техніці, будівельних та комунальних машинах. Гідравлічні манжети призначені для герметизації та ущільнення систем гідравліки та пневматики. Ущільнення виготовлені з маслобензостійкої гуми, поліуретану, PTFE істотно збільшують термін експлуатації, і забезпечують його безперебійну роботу.

Гідравлічні манжети працюють як зворотно поступальні. У наш час найбільш разповсюдженими матеріалами для виготовлення гідравлічних ущільнень і манжет є:
– поліуретан,
– гума NBR,
– тефлон і багато інших.

Матеріали гідравлічних манжет і ущільнень вибираються в залежності від робочих і експлуатаційних характеристик:
– робочий тиск,
– температура,
– швидкість роботи гідроприводу.

Торцеві ущільнення і всілякі елементи ущільнювачів дуже широко представлені в нашій компанії і мають широкий спектр застосування.

Компанія Гідравлічна Імперія пропонує широку гаму ущільнень для виробництва і ремонту гідроциліндрів:
– штокові ущільнення,
– поршневі ущільнення,
– направляючі кільця і ​​стрічка,
– брудознімачі,
– статичні ущільнення й кільця круглого перетину (o-ring).


Перед покупкою ущільнень ми надамо вам якісну консультацію і професійний підхід до підбору ущільнень.

З нашими знаннями ми гарантуємо вам безперебійну роботу і тривалу експлуатацію вашого технологічного обладнання (гідроциліндрів, гідронасосів, гідромоторів і всіляких гідравлічних систем).